Turniej Siatkówki Plażowej w ZSTK Lublin

Konkurs
Inne
W szkole
Turniej Siatkówki Plażowej w ZSTK

31 maja 2023 r. kolejny raz został rozegrany Turniej Siatkówki Plażowej Burs o Puchar Dyrektora ZSTK. W turnieju udział wzięły Bursy nr 1, nr 5 i nr 7, które łącznie wystawiły 8 zespołów. Do strefy finałowej awansowali: z Bursy nr 7 - Kuba Kędzierski, Piotrek Woś, Szymon Chmielewski i Mateusz Tokarski; z Bursy nr 5 - Mateusz Koślak i Marcel Czekalski; natomiast z Bursy nr 1 - Kuba Iluk i Filip Hermanowicz.

Półfinały były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie. Awans do finału uzyskały Bursy nr 1 i nr 5. O trzecie miejsce walczyły drużyny z Bursy nr 7, w której finalnie Kuba Kędzierski i Mateusz Tokarski wywalczyli zwycięstwo. Natomiast ścisły finał pomiędzy Bursą nr 1 a Bursą nr 5 zakończył się zwycięstwem Bursy nr 1, w składzie Kuba Iluk i Filip Hermanowicz. Drugie miejsce zajęli Mateusz Koślak i Marcel Czekalski z Bursy nr 5.

Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.