Wróć

Akademia Zdrowia i Urody

Szkolenie
Logo Akademii Zdrowia i Urody - w kolorach zielono-biało-pomarańczowym, na środkowej części grafika w postaci osoby w zarysie jabłka z napisem poniżej "Akademia zdrowia & urody"

W dniach 15 lutego – 15 kwietnia 2021 r. uczniowie ZSChiPS wzieli udział w projekcie Akademia Zdrowia i Urody organizowanym przez Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Celem projektu jest propagowanie prozdrowotnych nawyków związanych ze stylem życia oraz racjonalnego odżywiania. Młodzież ma szansę zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu takich obszarów tematycznych jak kosmetologia, chemia kosmetyczna, dietetyka, chemia żywności. Udział w zajęciach to też możliwość pogłębienia refleksji nad sobą, rozwój osobisty oraz nauka konkretnych umiejętności, np. technik komunikacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem.

Zajęcia odbywałysię w formie lekcji online oraz warsztatów stacjonarnych. Lekcje były prowadzone przez kadrę dydaktyczną Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia oraz Partnerów Uczelni. Uczestnicy projektu mają szansę otrzymać imienne certyfikaty oraz wziąć udział w quizach z nagrodami ufundowanymi przez Partnerów Projektu.

Koordynatorem projektu jest p. Magdalena Adach

https://zschips.lublin.eu/akademiazdrowiaiurody-20202021-zzyciaszkoly-dlakazdego


Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.

...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za czynny udział w ulepszaniu portalu.