Wróć

Finał konkursów kuratoryjnych w ZSTK Lublin

Szkolenie
Konkurs
Konferencja
Targi
Inne
W szkole
plakaty konkursowe

Dnia 24 marca 2022 r. w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Transportowo - Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki  przy ul. Zemborzyckiej 82 w Lublinie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursach kuratoryjnych  "Pięciobój Zawodowy ZSTK" i "Matematyczny Karnawał".

Konkurs "Pięciobój Zawodowy ZSTK", któremu przyświecało motto „Twój zawód to droga do przyszłości”, odbywał się  w dniach 1 lutego - 4 marca br. i skierowany był do uczniów klas siódmych oraz ósmych szkół podstawowych województwa lubelskiego. Konkurs "Matematyczny Karnawał" odbywał się w dniach 7 – 11 lutego  2022 r. w formie zdalnej i również adresowany był do uczniów klas ósmych z województwa lubelskiego.

W  trakcie uroczystości wręczono również nagrody za konkurs "Świąteczny Kalendarz Matematyczny” skierowany do uczniów ZSTK. Uroczystość uświetniła część artystyczna z okazji Święta Patrona Szkoły przygotowana przez uczniów z klasy 2SP. Po wręczeniu nagród laureaci mieli okazję zwiedzić szkołę i poznać specyfikę zawodów nauczanych w ZSTK.

Organizatorem konkursów był Zespół Szkół Transportowo - Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki  w Lublinie.

Konkursy odbywały się pod patronetem Prezydenta Miasta Lublin i Lubelskiego Kuratora Oświaty. Patronat medialny sprawował Kurier Lubelski, a nagrody rzeczowe ufundowały przedsiębiorstwa współpracujące ze Szkołą.

Laureatom konkursów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!


Pliki do pobrania

zstk4
Pobierz
zstk3
Pobierz
zstk5
Pobierz
zstk6
Pobierz
zstk-2
Pobierz

Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.

...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za czynny udział w ulepszaniu portalu.