Wróć

Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odkrywa TALENTY swoich uczniów

Inne
W szkole

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych (ETUZ), to coroczna inicjatywa Komisji Europejskiej, związana z podniesieniem świadomości korzyści płynących z kształcenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Jest organizowany przez Komisję Europejską od 2016 r. W tym roku jest zaplanowano jako wydarzenie hybrydowe odbywające się stacjonarnie w Berlinie i online w całej UE w dniach 9-13 listopada 2020. Tematem przewodnim tegorocznej kampanii jest: VET for Green and Digital Transitions – Kształcenie i szkolenia zawodowe na rzecz przemian proekologicznych i cyfrowych, zgodnie z priorytetami Komisji na lata 2019-2024 dotyczącymi europejskiego zielonego ładu i Europy dostosowanej do ery cyfrowej. Organizatorzy zachęcają do organizacji lokalnych edycji ETUZ w szkołach i placówkach. Może być to dobra okazja do promocji idei uczenia się przez całe życie, a także osiągnięć szkół i placówek.

W ramach organizowanego w Lublinie tegorocznego Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych postanowiliśmy przybliżyć WAM Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K.K. Baczyńskiego w Lublinie jako miejsce, w którym odkrywa się UCZNIOWSKIE TALENTY.

Zastanawiacie się co to znaczy ?

Tym co nas wyróżnia jako SZKOŁĘ to nowoczesna baza dydaktyczna, pracownie, laboratoria, warsztaty szkolne (zobacz załączone panoramy) oraz tworzenie warunków do rozwijania przez uczniów talentów, pasji, zainteresowań zawodowych (zobacz załączone galerie prac uczniów).

Dzięki wsparciu doświadczonych i kompetentnych nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych NASI uczniowie uzyskują sukcesy w różnych konkursach zawodowych o zasięgu regionalnym i krajowym (możecie o nich przeczytać w załączonych poniżej postach):

O Lubelskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K. K. Baczyńskiego w Lublinie dowiecie się więcej oglądając filmy związane z naszą szkołą (zobacz dostępne filmy).

Wszystkich zainteresowanych uczniów i rodziców zapraszamy podczas Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych w dniach 9 - 13 listopada do indywidualnego kontaktu telefonicznego z doradcą zawodowym zatrudnionym w szkole w godz. 9.30 - 12.30 (tel. 502 661 342).

 


Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.

...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za czynny udział w ulepszaniu portalu.