Wróć

Nauczyciel ZSS K. Mróz zwycięzcą Konkursu dla Nauczycieli od BMW Group Polska!

Konkurs
W szkole
logo BMW Grup Polska

Zostały ogłoszone wyniki Konkursu dla Nauczycieli od BMW Group Polska! Zwycięzcą Konkursu dla Nauczycieli Szkół Technicznych od BMW Group Polska został:

Karol Mróz z Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie, który zrealizował lekcję pt. „Nowoczesny infotaiment oraz komfortowy dostęp do pojazdu.”

Konkurs dla Nauczycieli Szkół Technicznych ma na celu promowanie dobrych praktyk w zakresie edukacji zawodowej. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w październiku 2022 roku. Zaproszeni  zostali Nauczyciele Szkół Technicznych do przeprowadzenia ciekawej i angażującej lekcji z wykorzystaniem materiałów szkoleniowych od BMW Group Polska. Najwyżej ocenione przez Komisję Konkursową lekcje zostały nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami! Najciekawsza lekcja została udostępniona do wykorzystania w innych szkołach technicznych.

Zadaniem Konkursowym było przeprowadzenie i nagranie ciekawej oraz angażującej lekcji z wykorzystaniem materiałów szkoleniowych od BMW Group Polska oraz przygotowanie dokumentacji zawierające wszystkie elementy dydaktyczne. Nagrodą jest udział w szkoleniu BMW Driving Experience oraz inne atrakcje.

Lekcję można obejrzeć pod adresem https://youtu.be/uifJT5oy-kY oraz już niebawem będą na stronie www.praca-dealerbmw.pl.


Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.

...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za czynny udział w ulepszaniu portalu.