Wróć

Program edukacyjny "Cosmic Challenge" – II edycja

Konkurs
Zdjęcie przedstawia Wielki Teleskop Kanaryjski na tle nieba pełnego gwiazd

Fundacja”SpaceShip”, we współpracy z ośrodkiem Europejskiej Agencji
Kosmicznej - European Space Security and Education Centre (https://www.esa.int/About_Us/Corporate_news/ESEC) w Redu (Belgia), zaprasza do udziału w ogólnopolskim programie edukacyjnym dot. kosmosu skierowanym do uczniów szkół średnich.

Program Cosmic Challenge ma na celu rozwój edukacji interdyscyplinarnej oraz zachęcenie do rozwijania swych pasji i zainteresowań. Nagrodą w konkursie będzie, sfinansowany przez Organizatora, wyjazd Finalistów do European Space Security and Education Centre w Redu (Belgia).

W ramach I etapu konkursu osoby zainteresowane udziałem w programie przygotowują pracę pisemną nt. „Gdzie powinna powstać pierwsza stała baza na Marsie i dlaczego?”, którą należy przesłać na adres info@spaceship.edu.pl w okresie od 01.01.2021 r. – 28.02.2021 r.

Więcej informacji o programie oraz regulamin znajduje się na stronie internetowej http://spaceship.edu.pl/ii-edycja/

Program został objęty patronatem honorowym Polskiej Agencji Kosmicznej,Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk, Fundacji Polskiej Akademii Nauk, Ambasady Belgii w Polsce, Polish Space Professionals Association, Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego oraz patronatem medialnym Urania, Astronomia24 i Radia Lublin.

Życzymy powodzenia w konkursie


Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.

...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za czynny udział w ulepszaniu portalu.