Wróć

Robotycy i mechatronicy ZSTK w Astor Robotics Center

Szkolenie
Konferencja
Targi
Inne
W szkole
Zstk - robotycy

3 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 1MR (przyszli technicy mechatronicy oraz technicy robotycy) wybrali się do Astor Robotics Center w Krakowie. Podczas wizyty mieli okazję przyjrzeć się z bliska jak w praktyce funkcjonuje Przemysł 4.0.

Celem firmy Astor jest sprawić, aby polska myśl inżynierska i menedżerska była szanowana w Europie i na świecie. Dlatego od 1987 roku dostarcza nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw przemysłowych. Stale dąży do bycia najlepszym ekspertem w tej dziedzinie w Polsce. Wspiera w transformacji do Przemysłu Przyszłości.

Bardzo dziękujemy firmie Astor za ciekawą lekcję oraz prezentację możliwości nowoczesnych technologii. Mamy nadzieję, że uczniowie zostali zainspirowani i zmotywowani do poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie.

Oprócz wizyty w showroomie firmy Astor, uczniowie mieli okazję zwiedzić Kraków. Widzieli Smoka Wawelskiego, pomnik patrona naszej szkoły - Tadeusza Kościuszki na Wawelu, ulicę Grodzką, Sukiennice, Bazylikę Mariacką, Barbakan i Bramę Floriańską.


Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.

...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za czynny udział w ulepszaniu portalu.