Wróć

Seminarium online dla doradców zawodowych

Szkolenie
Zdjęcie przedstawia logo Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych 2020

Dwudniowe seminarium online dla doradców zawodowych w ramach organizowanego w Lublinie Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych

W ramach organizowanego w Lublinie w dniach 9 – 13 listopada 2020 r. Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych – Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie we współpracy z Wydziałem Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin, Lubelskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K. K. Baczyńskiego oraz Miejskim Koordynatorem ds. Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego dla Szkół i Placówek Prowadzonych przez miasto Lublin zaprasza na wydarzenie, jakim jest dwudniowe seminarium online, wprowadzającego doradców zawodowych w tematykę Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Seminarium online będzie okazją żeby porozmawiać o zmieniającym się rynku pracy, jego wyzwaniach, o tym czym jest kwalifikacja, jak zmienia się edukacja oraz w jaki sposób możemy poruszać się po globalnym rynku zatrudnienia. Zostało ono tak pomyślane aby praktycznie zaprezentować działanie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, jak również zademonstrować w jaki sposób możecie wykorzystać go Państwo w swojej pracy w oświacie oraz doradztwie zawodowym i edukacyjnym.

Udział w seminarium jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmowane są przez linki podane w zaproszeniu (na każdy dzień seminarium należy zarejestrować się odrębnie).

W załączeniu informacja dla wszystkich zainteresowanych udziałem w seminarium (zaproszenie i program).


Pliki do pobrania

etuz-2020-zaproszenie-12-13-112020
Pobierz
etuz-2020-program-12-13-11-2020
Pobierz

Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.

...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za czynny udział w ulepszaniu portalu.