Wróć

Szkolenie dla nauczycieli z zakresu diagnostyki samochodowej w oparciu o systemy i urządzenia diagnostyczne oraz sieci samochodowe, zorganizowane przez firmę BMW Group Polska

Szkolenie
certyfikat - szkolenie

Nauczyciele Szkoły wzięli udział w szkoleniu dla nauczycieli z zakresu diagnostyki samochodowej w oparciu o systemy i urządzenia diagnostyczne oraz sieci samochodowe, zorganizowane przez firmę BMW Group Polska.

Do diagnozowania usterek pojazdów, które w dużej mierze mają zastosowaną elektronikę już nie wystarczy zwykły miernik uniwersalny, potrzeba innych urządzeń wraz z oprogramowaniem. Diagnostyka staje się szybsza i dokładniejsza.

Przedstawione podczas szkolenia oprogramowanie diagnostyczne można wykorzystywać do znalezienia rozwiązania usterek samochodu m.in. silnika. Wyszukiwanie pojazdu w celu diagnostyki odbywa się po numerze VIN. Można wykryć błędy w danym typie pojazdu jak również proponowane naprawy.

Druga część szkolenia dotyczyła wykorzystania sieci CAN w samochodach. Diagnozowanie samochodów BMW, które posiadają sieć dzięki przedstawionemu oprogramowaniu jest łatwiejsze.

Szkolenie to jest przydatne jako uzupełnienie wiedzy, jak również poznanie nowszych rozwiązań w budowie samochodów.


Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.

...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za czynny udział w ulepszaniu portalu.