Wróć

Targi Pracy i Dni Otwarte w ZSTK Lublin

Szkolenie
Konkurs
Konferencja
Targi
Inne
W szkole
ZSTK Lublin

16 września br. odbyły się w naszej szkole Targi Pracy branż teleinformatycznej i elektroniczno-mechatronicznej połączone z Dniami Otwartymi.16

Uczniowie klas ósmych uczestniczyli w pokazach informatycznych, robotycznych i mechatronicznych, a absolwenci i uczniowie ZSTK wzięli udział w następujących  warsztatach prowadzonych przez pracowników Wojewódzkiego Urzędu Pracy:

  • Krok do biznesu,
  • Autoprezentacja na rynku pracy,
  • W stronę rynku prac,
  • CV i rozmowa kwalifikacyjna - jak przejść proces rekrutacji,
  • Mobilność na europejskim rynku pracy, czyli jak szukać pracy za granicą. Europejski Portal Mobilności Zawodowej w praktyce.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska lubelskich przedsiębiorstw z branż: przemysłowej, mechatronicznej, elektronicznej i informatycznej. Niezwykle tłoczno było także przy stoisku II Lubelskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej. Wojskowe wyposażenie i uzbrojenie interesowało nie tylko chłopców.

Targi były znakomitą okazją do poznania pracodawców, aktualnej sytuacji na rynku pracy oraz do zaplanowania dalszej edukacji na uczelniach z Lublina.

Targi Pracy odbywały się pod patronatem: Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin,  Lubelskiego Kuratora Oświaty. Patronat medialny sprawowały: TVP3 Lublin i  „Kurier Lubelski”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne edycje targów.


Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.

...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za czynny udział w ulepszaniu portalu.