Wróć

Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie - kształcenie na kierunku technik organizacji turystyki oraz technik hotelarstwa w ramach projektu Erasmus+

Inne
W szkole
Logo projektu Erasmus+ „Connaissons – nous et notre potentiel touristique” (Poznajmy się i nasz potencjał turystyczny)

Realizacja w praktyce podstawy programowej z przedmiotów zawodowych jest atutem nauczania w Zespole Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie.

 

Uczniowie kierunku technik hotelarstwa i technik organizacji turystyki oprócz praktyki odbywanej w hotelach i biurach podróży, biorą udział w projektach Erasmus+, które przyczyniają się do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 

W ramach projektu Erasmus+ „Connaissons – nous et notre potentiel touristique” (Poznajmy się i nasz potencjał turystyczny) akcja KA229, realizowanego w partnerstwie ze szkołą IES Son Rullan w Pallma de Mallorca, uczestnicy realizując zadania projektowe, zapoznali się z pracą Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej.

 

Pod czujnym okiem pracowników LOTiK uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób należy udzielać informacji turystycznej i obsługiwać turystę zagranicznego. Przygotowując dialogi w językach obcych udoskonalili umiejętności językowe, zawodowe i nauczyli się promować swój kraj, a także region, zachęcając tym samym turystów zagranicznych do zwiedzania Lublina.

 

Dzięki współpracy międzynarodowej uczniowie ZSE im. A. i J. Vetterów w Lublinie i IES SON Rullan w Palma de Mallorca będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności w przyszłej pracy zawodowej nie tylko na rynku polskim ale i europejskim.

 

Film realizowany w ramach projektu


Masz uwagi, propozycje a może znalazłaś/-eś błąd?

Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz kontaktowy.

...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za czynny udział w ulepszaniu portalu.